Maszt na flagę

W związku z tym, że do naszych flag reklamowych stosujemy najnowocześniejsze maszty reklamowe, jesteśmy w stanie wyprodukować flagę o każdym rozmiarze oraz możemy nadać druk flag na tkaninie o każdej grubości. Druk flag odbywa się przy pomocy druku cyfrowego jak i powszechnie stosowanego sitodruku — odpowiednia konserwacja farb za pomocą wysokiej temperatury, sprawia że nadruk jest odporny na blaknięcie. Oferujemy również serwis masztów ich naprawę oraz zmianę na produkty lepszej jakości.

Ponadto, aby w pełni zadowolić naszych klientów, oferujemy również usługi takie jak pranie flag czy serwis masztów — wystarczy zgłosić chęć korzystania z naszej usługi, a resztą zajmą się nasi pracownicy. Co więcej, zajmujemy się także produkcja oraz dystrybucja winderów reklamowych, które są coraz częściej wybierane przez naszych klientów. Windery reklamowe produkowane są z wysokiej klasy tkanin oraz masztów aluminiowych, co sprawia że są lekkie a jednocześnie trwałe – flagi reklamowe winder, są efektowną wersją prezentacji reklamy na każdym jej szczeblu. Z nami sprawisz ze maszt na flagę będzie pasował i odpowiednio się prezentował.

maszt flagowy

Flaga na maszt - jaką wybrać

Maszty i flagi powinny być odpowiednio do siebie dobrane, tak aby nie uległy zniszczeniu czy złamaniu, dlatego oferujemy rozmaite maszty na flagi aluminiowe jak i drewniane — nasi fachowcy na pewno pomogą Tobie w wyborze odpowiednich produktów i elementów flagowych.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi konsultantami — możesz złożyć zamówienie poprzez rozmowę telefoniczną bądź wypełnić formularz internetowy dostępny na naszej stronie. U nas również otrzymasz serwis masztów 24 godziny na dobę przez cały rok.