Flagi od producenta

Firma Reklamatic od wielu lat zajmuje się produkcją, drukiem oraz sprzedażą flag. W asortmencie firmy zanjdziecie flagi państwowe, krajów całego świata, flagi miast: flagi Łódź flagi Kraków i każde inne miasto w Polsce. Oprócz samych flag, produkujemy również inne gadżety reklamowe - długopisy, kalendarze, kubki, pendrive, odzież oraz proporczyki. Drukujemy również wielkoformatowe wydruki. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową. Jeśli interesuje Cię sprawdzony producent flag czy to z Krakowa czy innego miasta w Polsce koniecznie skontaktuj się z nami. Wszystkie nasze realicje dostarczamy w ustalonym czasie, istnieje również możliwa wysyłka kurierem.

producent flag

Znajdź maszty reklamowe których szukasz! Produkujemy maszty typu Winder - które wykonane są z najwyższej jakości aluminium. Pozwala to uzyskać konstrukcję bardzo wytrzymałą a przy tym lekką. Jest to szczególnie istotne, gdyż pozwala to na swobodne transportowanie flagi jeśli planujemy zakup flag przenośnych. W naszej wieloletniej działalności zaopatrzyliśmy we flagi reklamowe wiele klientów indywidualnych oraz ogromnych przedsiębiorstwa, a nasze flagi Polski cieszą się uznaniem wśród administracji państwowej — flagi z nadrukiem na najwyższym poziomie, nasze zlecenia wykonujemy doprowadzamy do samego końca, nigdy nie odpuszczamy. Dostępne maszty reklamowe posiadają anodowane powłoki co sprawia iż są one odporne na działanie promieni słonecznych (promieniowanie UV)

Produkty najwyższej jakości

Wysoka jakość cyfrowego druku, stosowanie najlepszych materiałów w branży oraz doświadczenie pracownikó firmy Reklamatic sprawiają iż druk flag reklamowych nie stanowi dla nich większego problemu. W firmie tej kupie Państwo flagi firmowe a więc mające wydrukowaną reklamę wskazaną przez firmę jak i flagi miast np. flagi Łódź flagi Kraków czy Warszawa. Nie brakuje również asortymentu na którym to flagi można wyeksponować. Maszty reklamowe oferowane są w wielu wiariantach, w zależności od tego do czego mają służyć i w jakim miejscu nasze flagi planujemy umieścić. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem flag tej firmy, z pewnością każdy z Was znajdzie odpowiednią dla siebie ofertę. Po więcej skocz na stronę: flagi kraków